NEDEN PENCHE ?

Kalite.Hız.İhtiyaçlarınıza uygun.

Penche'de  üretim kalibre edilebilir, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak ayarlanır ve hatta en kısa sürelerde dahi yüksek miktarlarda üretim yapılabilinir.  Ürünlerimiz gibi test edilmiş ve onaylanmış olan güvenilir ve güçlü malzeme tedarik zincirinden faydalanmaktayız. 12.000 metrekarelik fabrikamızda en gelişmiş makine parkuru, kendi ihtiyaçlarımız doğrultusunda üretime destek olarak kullanılan tesis içi Örme ünitesi,trend tahminleri ile belirlenen program dahilinde üretim ile senkronize çalışan  Ar-Ge ve Ür-Ge laboratuarları ile hizmet vermekteyiz. . Farklı sektörlere uygun üretim yapma alışkanlığının yanı sıra trend öngörüsü ile rakiplerinden bir adım öndedir.

 

Sanayi bölgesine ve hava alanına ve merkez lojistik bölgesine yakın olan konumuz ile sevkiyatlarımızı etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Dünyanın önemli ev tekstili toptancıları,mobilya üreticileri ve ünlü mimar-iç mimarları ile işbirliği yapan Penche bu partnerlik anlayışı ile günden güne gelişmekte ve geliştirmektedir. Firmamız çok yönlüdür ve değerli müşterilerine kaliteyi hızla teslim eder.Bu işbirliklerinde  doğan ihtiyaçlara  hassas bir şekilde cevap verir.

 

Yeni şeyler öğrenmeyi seviyoruz.

yeni şeyler öğrenmeyi sevdiğimiz için hızlı bir şekilde gelişen teknolojiye her zaman için ayak uyduruyoruz. Trend tahminleri için bir çok sektörü izlemekteyiz ve sonuçlara dayalı olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini yürüttüğümüz tesis içi laboratuarlarımızda sürekli olarak ürün geliştiriyoruz. Teknik ve insan kaynakları yatırımlarını ciddiye alıyoruz ve bu yatırımların iyi bir şekilde yapılmasının tek yolunun ileri görüşlü, gelişmeye açık ve insan odaklı olmaktan geçtiğine inanıyoruz.

 

Yenilikçi Teknolojiler ve Orjinal Fikirler

Penche'de bulabildiğimiz en iyi tasarımlar ile klasikten çağdaş desenlere kadar en iyi tasarımları devamlı olarak araştırmakta ve geliştirmekteyiz.Görsel tasarım ekibimiz ilhamlarını  yalnızca tekstilde değil, grafik sanatlarından mimariye kadar uzanan geniş bir yelpazeden almaktadır. İyi tasarım en az iyi performans kadar önemlidir.

Test edilmiş.Kanıtlanmış.

Sadece Avrupa'da değil, dünyanın da en prestijli standartlarından biri olan  OEKO-TEX STANDARD  100 CLASS 4 sertifikasına sahip olan firmamız  hizmet verdiği bütün alanlarda dayanım, sağlık ve performans gereklilikleri ve standartlarına uygun üretim yapmaktadır.

 

Bizim uzmanlığımız sizin uzmanlığınızdır.

Sizi duyuyoruz, dinliyoruz ve ihtiyaçlarınıza göre hareket ediyoruz. Müşteri ilişkilerimizin en önemli unsurları olarak uzun süreli ilişkiler ve işbirliğini görüyoruz .Sabit fiyat politikalarımız,kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz.

 

Deneyimli ve dışa dönük bir şirketiz.

Penche alan dillerine ve kültürlerine hakim olan satış ve pazarlama kadrosu ile müşterilerine  hızlı, güvenilir ve kolay erişilebilinen bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

 

Az Bürokrasi-Çok İş..

Bu yüzden bürokrasi kullanmıyoruz. Teslimat sürelerine dikkat ettiğimiz kadar ulaşılması ve çalışılması kolay bir firma olmaya gayret ediyoruz.